Rozwiąż problem z włosami raz na zawsze

Problem związany z uciążliwymi włosami w pewnych rejonach ciała spotyka coraz więcej osób… a raczej coraz więcej osób zaczyna mieć problem z włosami w pewnych rejonach ciała. W związku z tym, ludzie próbują wszelkich metod pozbycia się ich, aby wyglądać jak najlepiej. Istnieje wiele metod. Niektóre są bardziej skuteczne, inne mniej. Mało która jednak pozwala zwalczyć ten problem raz na zawsze. Jednak również w tej dziedzinie doszło do niemałego przełomu.

Czym jest depilacja laserowa?
Jest to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru owłosienia za pomocą lasera. Wiązka wnika w skórę niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Metoda ta jest uważana za niegroźną. Nie rani ciała i nie jest inwazyjna. Podczas działania wiązki lasera na włos, energia, którą wytwarza laser, jest pochłaniana przez melaninę zawartą we włosie. W tym czasie energia jest zamieniana w energię termiczną i dochodzi do zniszczenia cebulki włosa.

Zabiegowi temu nie mogą poddać się wszyscy. Nie jest on polecany przede wszystkim osobom, które chorują na jakieś problemy skórne. Ponadto, depilacji laserowej powinny również unikać kobiety w ciąży oraz osoby chore na cukrzyce. Przyjmowanie niektórych leków również źle wpływa na depilację laserową, dlatego warto przed decyzją o zabiegu skontaktować się z lekarzem.

Gdzie można wykonać taki zabieg?
Zabiegi depilacji laserowej są przeprowadzane w salonach kosmetycznych. Dobrze jest znaleźć odpowiednio kompetentny salon przed podjęciem decyzji o zabiegu. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę, np. „depilacja laserowa Katowice” w oknie wyszukiwarki, aby znaleźć długą listę potencjalnych salonów kosmetycznych. Cena takiego zabiegu waha się w zależności od salonu kosmetycznego oraz obszaru, z którego ma zostać usunięte owłosienie.

3 myśli na temat “Rozwiąż problem z włosami raz na zawsze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>