Rodzaje manicure

Zadbane dłonie to podstawa pięknego i estetycznego wyglądu każdej kobiety. Zarówno ich gładka skóra, jak i perfekcyjne paznokcie składają się na doskonałe samopoczucie oraz większą pewność siebie ich właścicielki. Dlatego też obecnie każdy salon kosmetyczny w swej ofercie ma zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Wśród rozmaitych rodzajów manicure najpopularniejsze obecnie to: manicure hybrydowy, manicure żelowy, manicure japoński oraz najnowsza metoda manicure mollon pro. Wszystkie odnoszą się nie tylko do dbałości o piękny kształt, ale również kolor dobrany do konkretnej klientki i na daną okazję. Zarówno manicure hybrydowy jak i żelowy polega głównie na malowaniu paznokci za pomocą preparatów utwardzanych w późniejszym etapie pod lampą UV, co daje długotrwały, nawet kilkutygodniowy efekt pięknych paznokci. Manicure hybrydowy uważany jest za zdrowszy dla płytki paznokcia niż żel, ponieważ lakier hybrydowy jest środkiem hypoalergicznym i mniej trwałym. Zarówno jeden jak i drugi środek z paznokci usuwa kosmetyczka.

Wrocław dysponuje salonami swiaturody.com, w których stałe klientki nie muszą czekać w kilkutygodniowych kolejkach. Dobrze zatem, w przypadku kiedy nie stosujemy tego typu manicure regularnie, a chcemy by zdobił on nasze paznokcie tylko na jedną wyjątkowa okazję, rozeznać się gdzie będziemy go mogły szybko usunąć.

Ciekawym rozwiązaniem dla kobiet, które nie lubią być uzależnione od salonów kosmetycznych jest manicure typu mollon pro. Polega on na malowaniu paznokci kilkufazowo różnymi preparatami, co daje trwały – nawet dziesięciodniowy efekt, a jednocześnie całość można usunąć w domu za pomocą zmywacza do paznokci. Manicure japoński jest natomiast metodą dbałości o piękny naturalny wygląd paznokci. Podczas zabiegu wmasowuje się w płytkę paznokci specjalny pył bogaty w minerały i witaminy, dzięki czemu zyskuje ona piękny i zdrowy wygląd. Przestają się one łamać i rozdwajać, stają się mocne i twarde.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>