Jak zadbać o paznokcie u kosmetyczki?

Większość kobiet stara się dbać o swój wygląd. Nic dziwnego, ponieważ każdy chce wyglądać atrakcyjnie, by czuć się dobrze we własnej skórze i podobać się płci przeciwnej. Właśnie dlatego coraz więcej pań regularnie odwiedza salony kosmetyczne i tam korzysta z różnych zabiegów. Możliwości jest oczywiście wiele, jednak w ostatnim czasie bardzo dużą popularność zyskały różne zabiegi wykonywane na paznokciach.

Odwiedzając salon kosmetyczny można skusić się na zabiegi różnego rodzaju. Najbardziej podstawowym z nich jest wykonanie przez kosmetyczkę tradycyjnego manicure. W tym przypadku paznokciom zostanie nadany wybrany przez klientkę kształt, dodatkowo usunięte zostają skórki. Następnym krokiem może być nałożenie odżywki. Klientka salonu może zdecydować się również na aplikację kolorowego lakieru do paznokci. Alternatywą dla klasycznego manicure może być tzw. hybryda. Ta forma manicure zyskała ogromne uznanie wśród fanek pomalowanych paznokci. Wynika to z faktu, że lakiery hybrydowe [wikipedia.org ➧ lakiery ➧ hybrydowe] utrzymują się na paznokciach przez kilka tygodni, a konieczność zmiany koloru nie jest spowodowana tym, że lakier odpryskuje, lecz z czasem po prostu pojawiają się odrosty. Jak wygląda tworzenie manicure hybrydowego? Kosmetyczka przygotowuje płytkę paznokcia w taki sam sposób jak w przypadku klasycznego manicure. Następnie nakłada na paznokieć bazę, która później zostaje utwardzona w specjalnej lampie. Kolejnym krokiem jest aplikacja dwóch warstw lakieru w wybranym przez klientkę kolorze (każda z warstw zostaje utwardzona w lampie). Później pozostaje tylko nałożenie top coatu, który sprawia, że lakier długo utrzymuje się na paznokciach.

Szukając dobrego salonu kosmetycznego w Lublinie, warto zapoznać się z opiniami na jego temat i obejrzeć zdjęcia prac autorstwa jego pracowników [swiaturody.com ➧ kosmetyczki ➧ Lublin]. Niektóre stylistki paznokci z Lublina potrafią stworzyć piękne zdobienia – malują między innymi postacie z bajek, motywy zwierzęce lub inne dowolnie wybrane wzory. Panie lubiące mieć długie paznokcie, jednak nie potrafiące zapuścić własnych naturalnych, mogą zdecydować się nie tylko na nałożenie hybrydy, ale także na żelowe przedłużenie paznokci. Stworzone przez kosmetyczkę paznokcie są bardzo twarde, dzięki czemu są trwałe i nie złamią się pod wpływem uderzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>